Масажер для шиї PHY-24NM-5
Артикул:
Виробник:
Physa
В наявності
Доставка
Кур`єрська доставка
У відділення Нової пошти
Оплата
Готівкою кур`єру
Карта Visa/Mastercard
Накладений платіж
Інші способи оплати
Гарантія
Повернення протягом 14 діб
Офіційна гарантія виробника
Приносить полегшення та розслаблення після важкого дня
Масажер для шиї, шиї, спини, плечей з функцією підігріву, 8 головок, 12В/230В, 24Вт
Особливості продукту:
- Знімає стрес і допомагає розслабити напружені м'язи шиї та плечей,
- 8 головок, що рухаються в двох напрямках, забезпечують чудовий масаж,
- Функція обігріву для підвищення комфорту,
- Ідеальне поєднання невеликих розмірів і ваги,
- Ідеально підходить для подорожей, адаптер прикурювача в комплекті.
Технічні параметри:
- Модель - PHY-24NM-5
- Номер за каталогом - 10040403
- Стан артикула - Новий
- Матеріал - ПУ
- Бежевий колір
- Напруга - 230В
- Потужність - 24Вт
- Живлення - адаптер змінного струму 2А, 12В
- Функція обігріву - Є
- Зміна напрямку обертання головок - Є
- Розміри (ДxШxВ) - 110,00 x 18,00 x 13,00 см
- Вага - 2,00 кг
- Розміри транспортування (ДxШxВ) - 42,00 x 18,00 x 18,00 см
- Вага брутто - 2,50 кг
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Інфрачервона світлодіодна панель inSPORTline Brister - 180 LED, колір білий
Безкоштовна доставка
-5%
Відправимо завтра
В наявності
Тип
led лампа
Колір
білий
Країна-виробник
Чехія
Відправимо завтра
Масажер перкусійний HP-11-12 4 насадки
HP-11-12
Кількість швидкостей
Матеріал
пластик
Тип
масажери
Подушка для масажу RelaxHY-303A
Кількість швидкостей
1
Матеріал
пвх
подушка
Масажер для ніг Relax HY‑828, рожевий
3
пластик
масажери
Масажер Relax HYE‑11308
1
Масажер Relax HYE‑11310
2
2
Накидка масажна HouseFit HY‑05Z‑E
поліестер
накидка
Колір
чорний
Ви дивились
Конструктор LEGO NINJAGO Робот-скелелаз ніндзя Кай 623 ел. (71812)
конструктори
різнокольоровий
Країна реєстрації бренду
Данія
Сумка для слаломних стійок 1,7 м Yakimasport
-5%
поліестр
чорний
Країна-виробник
Польща
Комплект Defender 7 lvl Темна Олива (8512), S
8512(S)
нейлон, мембрана, кордура, t-loft
Стать
чоловіча
комплект
Велосипедний дзвінок для дітей Minionki Fluffy inSPORTline
Термін доставки
Доставка 10-14 дней. Предоплата 10%
Стелаж THUNDER  для круглого джакузі - коричневий
-5%