ШАРИ ДЛЯ ІГРИ 8 ШТ - БУЛИ ПЕТАНК ЧОРНІ З ЧЕХЛОМ ЕНЕРО ПРО
Доставка:
По Україні: Доставка Нова Пошта
Оплата:
На карту - без комісій
Безготівкова оплата + 1%
Приємно проведіть час з родиною, друзями чи знайомими за грою в петанк! Це чудовий спосіб активно провести вільний час.
Bouquet game / Boules Game / Boules Game - аркадна соціальна гра, яка надзвичайно популярна у Франції. Це метання металевих кульок із розміченого кола. У Польщі також зростає зацікавленість грою в буль, особливо в трав’яних парках і скверах. У петанк можна грати на різних рівних поверхнях, таких як трава, асфальт або паркет.
У комплект входить міцний чохол на блискавці та ручка, яка полегшує зберігання і транспортування набору. У набір входять всі необхідні елементи.
Вміст набору:
• 8 чорних сталевих кульок - вага 720 г (+/-20 г), діаметр 73 мм, 4 візерунки
• 1 дерев'яна "свинка" діаметром 3,0 см
• нитка, якою вимірюють відстані – лінійка
• чохол для перенесення м'яча
• інструкція до гри польською мовою
• вага: ~6 кг
Правила гри:
Буль, як вид спорту, називається петанк і в нього грають дві команди:
• 3 гравці проти 3 гравців - називається Triplette
• 2 гравці проти 2 гравців - називається Dublette
• 1 гравець проти 1 гравця - називається Tate-a-tete
Стартова команда вибирається підкиданням монети. Один із гравців цієї команди вибирає місце для кидків і креслить на землі коло діаметром не менше 35 см і не більше 50 см.
Перший гравець, стоячи обома ногами всередині кола, кидає «хрюшку» на відстань від 6 до 10 м, дотримуючись дистанції 1 м від перешкод (стін, дерев, кущів).
Гравець, який починає гру, кидає м'яч якомога ближче до «свинки». Обидві ноги гравця, який кидає, повинні залишатися всередині кола і торкатися землі, поки м'яч не досягне землі.
Гравець команди-суперника стає в коло і намагається поставити свій м'яч ближче до «свині», ніж суперник, або вибити м'яч суперника. Веде той м'яч, який знаходиться ближче до «свинки».
Гра триває, доки команда, що програла, не закінчить кульгати або не здасть свою чергу. Потім команда суперника намагається поставити свої м’ячі ближче до «свині», інакше вона здасть свій хід.
Коли обидві команди не мають м'ячів, очки перераховуються. Команда-переможець отримує стільки очок, скільки її м'ячі знаходяться ближче до «свинки», ніж м'ячі суперника.
Гравець команди, яка виграла останній раунд, кидає «свинку». Перемагає команда, яка першою набере 13 очок.
Щоб урізноманітнити веселощі, в правила можна вносити різні зміни.