Блендер GORENJE BN 1000 BK
Артикул:
BN 1000 BK
Виробник:
Gorenje
В наявності
Кількість швидкостей
2
Максимальна потужність, Вт
1000 Вт
Матеріал
пластик, сталь
Тип
заглибний
Колір
чорно-сріблястий
Всі характеристики
Доставка
Кур`єрська доставка
У відділення Нової пошти
Оплата
Готівкою кур`єру
Карта Visa/Mastercard
Накладений платіж
Інші способи оплати
Гарантія
Повернення протягом 14 діб
Офіційна гарантія виробника
Блендер для смузі Gorenje BN1000BK – це надійний помічник для здорового харчування, що поєднує продуманий дизайн контейнерів, високоефективне лезо та потужний двигун для ідеального змішування інгредієнтів і кращого засвоєння корисних речовин. З потужністю 1000 Вт і швидкістю 23 000 об/хв він легко обробляє фрукти, овочі, горіхи, крупу та лід, перетворюючи їх на однорідну масу.
Особливості:
  • Імпульсний режим,
  • Захист від перегріву,
  • Можна мити в посудомийній машині,
  • Нековзні ніжки
Характеристики
  • Країна-виробник Китай
  • Тип Стаціонарні
  • Потужність 1000 Вт
  • Багатофункціональна насадка
  • Наявність чаші/мірної склянки Чаша
  • Ємність чаші/мірної склянки 750 мл
  • Матеріал чаші/мірної склянки Пластик
  • Джерело живлення Мережа 220 В
  • Кількість швидкостей 2
  • Колір Сріблясто-чорний
  • Вага 2.5 кг
  • Розміри пристрою: 145 х 151 х 370 мм
Основні характеристики
Кількість швидкостей
Максимальна потужність, Вт
1000 Вт
Матеріал
пластик, сталь
Тип
заглибний
Колір
чорно-сріблястий
Країна-виробник
Китай
Країна реєстрації бренду
Словенія
Вага, кг
2,5 кг
Об'єм ємності, л
0,75 л
Розміри (Д х Ш х В)
Тип живлення
від мережі
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Відправимо завтра
Блендер BRAUN MQ 7075 X BK
MQ7075XBK
В наявності
1000 Вт