Гайковерт акумуляторний Deko DKID12XL01 12 В (1 x акумулятор)
Артикул:
M-11016564
Виробник:
Deko
В наявності
Кількість швидкостей
1
Тип
гайковерт
Швидкість ударів, уд/хв
3200
Колір
оранжево-чорний
Швидкість обертання, об/хв
2600
Всі характеристики
Доставка
Кур`єрська доставка
У відділення Нової пошти
Оплата
Готівкою кур`єру
Карта Visa/Mastercard
Накладений платіж
Інші способи оплати
Гарантія
Повернення протягом 14 діб
Офіційна гарантія виробника
Технічні дані:
  • Торгова марка:  DEKO
  • Модель: DKID12XL01
  • Тип двигуна: щітковий
  • Напруга: 12В
  • Акумулятор:  1,5 Ач 12 В (1 шт. в комплекті)
  • Тип акумулятора:  літій-іонний
  • Крутний момент: 100 Нм
  • Інсульт: так
  • Діаметр ручки: 1/4" (6,35 мм) BIT - шестигранна
  • Система ручки: безключова
  • Розміри: 185 х 160 х 55 мм