Перфоратор мережевий Tryton TDW1050A 1050 Вт
Артикул:
M-8935587
Виробник:
Tryton
В наявності
Відправимо 1.6.2026
Тип
перфоратор
Колір
синьо-білий
Термін доставки
18
Всі характеристики
Доставка
Кур`єрська доставка
У відділення Нової пошти
Оплата
Готівкою кур`єру
Карта Visa/Mastercard
Накладений платіж
Інші способи оплати
Гарантія
Повернення протягом 14 діб
Офіційна гарантія виробника
Tryton TDW1050A
  • Потужність: 1050 Вт
  • Довжина кабелю: 3 метри
  • Роликові підшипники
  • Алюмінієвий корпус редуктора
  • Регулювання швидкості обертання
  • вліво-вправо
  • Патрон, ключ: 13 мм Швидкість обертання: I - 0 - 1200 об / хв, II - 0 - 3200 об / хв
  • Макс. діаметр свердління в стіні : 20 мм
  • Макс. діаметр свердління
  • в деревині: 13 мм
Основні характеристики
Тип
перфоратор
Колір
синьо-білий
Термін доставки
18
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Перфораційна дриль Bosch Professional GBH 18 V-22 GDE 18V-12 в комплекті
M-13847121
В наявності
Кількість швидкостей
немає даних
синьо-чорний
Перфоратор мережевий Makita HR4002 1050 Вт
Перфоратор SDS-max 1050W 6.1J HR4002:- 2 режими роботи: ударне свердління та довбання- 12-ступеневе регулювання долота- ..
Сила удару, Дж
6,1
бірюзово-чорний
Акумулятор перфоратор Bosch GBH 240 F 790 W
Кількість швидкостей
немає даних
Сила удару, Дж
2,7
Перфоратор мережевий Makita HR2300 720 Вт
Перфоратор SDS-plus 720W 2.3J HR2300- 2 режими роботи: свердління та свердління з ударом- Пилозахисна кришка тримача інс..
2,3
бірюзово-чорний
Перфоратор мереєжевий Makita HR2630 800 Вт